آغاز به کار سامانه مقالات فصلنامه راهبرد حقوقی به نشانی Lawjournal.csr.ir       ماه خون ماه اشک ماه ماتم شد/ بر دل فاطمه(س) داغ عالم شد//عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم به عزادارن راستین حضرت امام حسین(علیه السلام)      
به روز شده در: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
تعداد بازدید: ۱۵۳۰
با تمام سرسختی و ایستادگی روسیه، تحریم‌های اروپا علیه روسیه تا سال ۲۰۱۸ تمدید شده و آمریکا درصدد گسترش تحریم‌ها و تحکیم آنها به شکل قانون الزام آور است.
کد خبر: ۶۸۹
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰ - 23 July 2017
برای دسترسی به فایل این مطلب اینجا را کلیک کنید.

با تمام سرسختی و ایستادگی روسیه، تحریم‌های اروپا علیه روسیه تا سال ۲۰۱۸ تمدید شده و آمریکا درصدد گسترش تحریم‌ها و تحکیم آنها به شکل قانون الزام آور است. به نظر می‌رسد با گذشت حدود ٣ سال از آغاز تحریم های اقتصادی آمریکا و اتحادیه اروپا علیه روسیه و تاثیرهای مشهود اقتصادی آن، غرب درباره ادامه آن تا رسیدن به هدف تغییر رفتار روسیه مصمم است. هر چند هنوز شواهد سیاسی چیز دیگری نشان می دهند؛ روند یکپارچگی کریمه با روسیه به سرعت ادامه دارد و بحران در شرق اوکراین آتش زیر خاکستر است که به هر نسیمی ممکن است دوباره شعله ور شود و افزون بر آن روسیه در سوریه نیز مسیر متفاوتی نسبت به غرب را دنبال می‌کند. همه اینها در حالی است که اتهامات غرب علیه روسیه در زمینه‌هایی چون دخالت در انتخابات آمریکا و امکان مداخله در شرق اروپا افزایش یافته است.
عفیفه عابدی
برچسب ها: روسیه ، امریکا
بازگشت با ابتدای صفحه
ارسال به دوستان